topic masculin temporar despre femei, bautura si fotbal

Aceasta sectiune este pentru un mic, dar insemnat, procent al userilor forumului. Fara chat, ca se sterge.

Credeti ca va cistiga FC Becali Cupa Campionilor?

Nu hăhăhă
0
No votes
NU!
1
8%
hăhăhăhăhă NUUUU!
3
25%
ce vorbesti? marsh fah zdreantzo NU hăhăhă
8
67%

Total votes : 12

topic masculin temporar despre femei, bautura si fotbal

Postby noir » Tue Oct 02, 2007 8:20 pm

Am pariat 5 cocos mocos si 4 Heineken pe Arsenal.
Domnule patron al renumitei echipe FC Becali, hăhăhăhă sper sa pierzi hăhăhă, sa v-o luati de la zdrentele astea care lucreaza cu diavolul hăhăhăhă iar Dan Voiculescu, Oancea si toata Antena 1 sa-ti suga puncte puncte ... *beep* hăhăhăhă puncte puncte ... ăhăhăhăhăhăhăhăhăhăhă
it took 9 years for scientists to crack the human genome just to tell me I share 60% of same DNA as a banana
noir
Master
Master

Postby noir » Tue Oct 02, 2007 8:29 pm

si fara chat ca se sterge! :!:

de fapt cu sau fara chat tot se sterge, singur si fara backup hahaha :twisted: :lol:
it took 9 years for scientists to crack the human genome just to tell me I share 60% of same DNA as a banana
noir
Master
Master

Postby dilaila » Tue Oct 02, 2007 9:54 pm

noire wrote:si fara chat ca se sterge! :!:

de fapt cu sau fara chat tot se sterge, singur si fara backup hahaha :twisted: :lol:

:lol: chiar daca nu-i de ris... :lol:
dilaila
Master
Master

Postby Bonnie » Tue Oct 02, 2007 10:07 pm

topic masculin temporar sau temporar masculin
:lol: :lol:
Ai uitat sa spui pe langa fotbal, femei, bautura si lol-cat-urile. :lol: :lol:
Bonnie
Alba ca Zapada
Alba ca Zapada

Postby noir » Tue Oct 02, 2007 10:34 pm

a fost masculin temporar pina sa scrieti voi, mai doamnelor :P :lol: :lol:
noir
Master
Master

Postby dilaila » Tue Oct 02, 2007 11:00 pm

bonnie draghi, bine ca te vad, mai stii tu poza aia cu mitzu ala fain? :lol:
dilaila
Master
Master

Postby Sachil » Tue Oct 02, 2007 11:17 pm

nepotii lui jiji si ceilalti 2 spectatori care au fost la meci au voie sa voteze?
Sachil
Master
Master

Postby Bonnie » Wed Oct 03, 2007 7:06 am

dilaila wrote:bonnie draghi, bine ca te vad, mai stii tu poza aia cu mitzu ala fain? :lol:

Pai am vreo 300 in colectie si toti is faini, sa-mi spui cand vrei si imediat pun cate unul pe zi. :lol: :lol:
Bonnie
Alba ca Zapada
Alba ca Zapada

Postby pitika » Wed Oct 03, 2007 8:53 am

pot sa votez daca am vazut meciul la TV? :))
Image
„Poti sa ai si esecuri, poti sa ai si succesuri... pot sa fie oameni care nu vor sa vorbesc cu tine“
pitika
Master
Master

Postby noir » Wed Oct 03, 2007 8:31 pm

da, poti, dar suntem vigilenti deci sa nu incerci sa fraudezi votul cu mai mult de 1 buletin de vot. Avem camere de supraveghere la urne 8)
In seara asta vom avea parte si de un meci serios

Lazio - Real Madrid pronostic 2.
Cred ca le vor da 3 goluri: 2 Nistelrooy si 1 Raul. Ole!

Mi-am rugat prietenii dinamovisti sa se uite la acest meci si sa ia notite, sa-i trimita dupa aceea feedback lu` Turcu, Borcea si altor ciumeti pentru ca "asa trebuie sa se joace un meci cu Lazio" :twisted: :lol:
noir
Master
Master

Postby Andi » Fri Oct 05, 2007 9:09 am

Pe site-ul ejobs.ro, specializat în recrutări online, a fost postat, sâmbătă, un anunţ ironic în care se precizează că Steaua este în căutarea unui antrenor principal.

"Tipul jobului este voluntariat. Candidatul ideal ar trebui să asculte de ordinele stăpânului (n.r. - finanţatorul FC Steaua, Gigi Becali), să îşi plătească singur primele de victorie, înfrângere şi egal", sună anunţul menţionat, făcând referire la faptul că fostul antrenor Gheorghe Hagi nu a primit niciun ban din cei 200.000 de dolari pe care ar fi trebuit să-i încaseze pentru perioada de trei luni în care a antrenat pe Steaua.

Anunţul menţionează că noul antrenor nu va avea responsabilităţi, dar nici beneficii.

Pentru postul de antrenor nu este nevoie de calificare şi nici de studii superioare, primii trei ani fiind pentru acumularea de experienţă. Pentru postul de manager este suficient ca aspirantul să fie student.

La categoria limbi străine cunoscute este trecută araba, anunţul făcând o trimitere indirectă către fostul antrenor al echipei Steaua, Cosmin Olăroiu, care în prezent antrenează formaţia saudită Al-Hilal şi despre care Gigi Becali a spus că acesta ar veni înapoi la orice oră.

http://www.gandul.info/flux/site-ul-ejobs-aparut-anunt-potrivit-caruia-steaua-cauta-antrenor.html?3996;934063
Andi
PR-ul za forumului

Postby cardinal1 » Sun Oct 07, 2007 8:00 pm

Stateam mai devreme si ascultam pe Romania Actualitati rezumate din meciurile de azi si stateam si ascultam si ascultam si mi se parea ca ceva nu e in regula. Stiti ce? Ma plictiseam. Ma plictisea fotbalul. Ceva nu e clar in regula cu mine. si acum zumbilici din ala care rade. ca intru pe proxy de kk, ca altfel nu pot. oare sunt banat sau m-a banat nenorocitul asta de firewall fara sa-mi ceara voie? iar zumbilici amuzat.
Ca uitai sa va spui: nu pot sa pun zumbilici, ca-mi da forumul oroare.
Image
cardinal1
Avansat
Avansat

Postby noir » Sun Oct 07, 2007 8:10 pm

am si eu un preten bun in Canada care se uita la meciuri in direct pe site-urile romanesti cu proxy sau cu VPN (eu i le pun la dispozitie), ca altfel nu poate sau trebuie sa plateasca. :?
Nu esti tu ala, nu? :lol:
Adica ai zis ca te plictiseste fotbalul, pe pretenul ala de care zic nu-l plictiseste deloc, e inrait... se ducea la meciuri cind era aici, urla, facea urit, se bucura la fiecare gol si avea seri de cosmar cind Dinamo lua bataie. :lol:
El e in Mtl acum. Tu unde esti? Poate va cunoasteti, lumea e mica. 8)
noir
Master
Master

Postby cardinal1 » Sun Oct 07, 2007 8:26 pm

Stau cu proxy ca nu pot sa accesez forumul altfel.
Aia de la radio actualitati nu m-au banat inca. :))
Si apoi, nu mai sunt nici eu in Canada. Am trecut granita la americani. Am stat destul la frig, acum stau la umbra. Cand ma plictisesc de umbra, plec la Londra. Sa ma plictisesc de ploaie. :))

Cred ca e mai bine nu mai folosesc emoicoane, ca iese o varza.
Image
cardinal1
Avansat
Avansat

Postby Andi » Tue Oct 09, 2007 1:20 pm

ziceri de sportiv

"Daca nu dadea Ceahlaul 4 goluri, castigam noi cu 1-0!" (Ion Velea, membru al clubului Electroputere Craiova, dupa meciul Ceahlaul-Electro 4-1 disputat in campionatul 1994/95)

M-am certat si cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat. (Gigi Becali)

"Nu cred ca am fi pierdut acest meci, daca s-ar fi terminat 1-1." (Uli Hoeness, manager Bayern Munchen)

Intrebat daca intentioneaza sa revina la Universitatea Craiova, desi semnase cu alta echipa pentru urmatorii doi ani, Sorin Cartu a raspuns: "Conteaza mai putin hartiile. Stiti cum e, omul se 'indoaie' la bani si la femei. La mine nu e cazul la femei." (Sorin Cartu)

Meritul pentru titlul castigat de Steaua e 50% al lui Olaroiu si 50% al lui Protasov, dar cel mai mare merit e al meu. (Gigi Becali)

" Milan sau Madrid , important e sa fie din Italia!" (Andreas Moller, fost international german)

"Acest gol i-l dedic lui Ionut Badea, care a nascut azi-dimineata o fetita,
iar golul i-l dedic lui." (Alexandru Baltoi)

"Situatia este fara iesire, dar nu e critica." (Stefan Effenberg, fost international german)

"Sper ca acest meci sa nu ramana singurul meu debut la nationala!"
(Sebastian Deisler, jucator la Bayern Munchen, declaratie acordata dupa meciul sau de debut, unicul :-), in echipa nationala)

"Noi suntem rapidisti din tata-n fiu, in afara de fiul meu, care e stelist." (Nicolae Vacaroiu)

"Putea fi 3-3!" (Ioan Sdrobis, antrenorul echipei FC Baia-Mare, dupa meciul Electroputere Craiova - FC Baia-Mare 8-1 disputat in campionatul 1994/95)

Este incontestabila fortuirea ca romanul sa fie un strasnic luptator sarb.
(Cornel Dinu)

"Nu stiu cate goluri ar trebui sa marcam ca s-o eliminam pe Betis. Cat mai
multe ar fi suficiente." (Gabriel Bostina)

Filosofia este o transcedentala propedeutica pentru sufletul bantuit de moarte al romanului. (Cornel Dinu)

"Copii, mergeti la scoala, ca si scoala e buna la ceva!" (Gheorghe Hagi, in vvizita la o scoala generala)

Ionel Ganea, ca om, e capabil sa infecteze pana si penicilina! (Marian Iancu)

"In mare acesta a fost un meci, care, daca s-ar fi desfasurat in alt mod, altul ar fi fost si rezultatul." (Eike Immel, portar Germania )
Andi
PR-ul za forumului

Postby Sachil » Fri Oct 26, 2007 11:23 am

no mai cuscre, in sfarsit arata clasamentul cum trebe. :D
Sachil
Master
Master

Postby pitika » Fri Oct 26, 2007 3:38 pm

stai sa vedem luni cum o sa arate si cine o sa mai deraieze, dupa ce se ciocnesc locomotivele feroviarilor duminica :)
Image
„Poti sa ai si esecuri, poti sa ai si succesuri... pot sa fie oameni care nu vor sa vorbesc cu tine“
pitika
Master
Master

Postby el_che » Fri Oct 26, 2007 3:49 pm

Piti, daca citesc astia de la GSP forumul o sa-ti ofere postul lui Ioanitoaia ... :lol:
el_che
Master
Master

Postby pitika » Fri Oct 26, 2007 3:59 pm

:lol: macar aici sa mai scap si eu cate o metafora, daca la slujba trebuie sa scriu doar ''pe concret'' :roll:
Image
pitika
Master
Master

Postby Sachil » Mon Oct 29, 2007 11:08 am

ha ha ha, l-am prin pe coposelu fara bilet, si l-am dat jos la prima halta. :lol:

nu mai vorbesc ca uistii au dat bine cu insecticid impotriva gandacului de pipera. mai ramane ca sanatatea sa scoata pe dinamo din cupa si ne putem muta linistiti in campionatul ungariei. 8) :lol:
Sachil
Master
Master

Postby cardinal1 » Sat Dec 01, 2007 9:15 pm

V-am povestit ca a inceput sa ma las de soccer(de fapt de citit despre soccer). Am ramas cu un ceva fotbal american. Ca am doi baieti acasa care sunt fani fotbal si nu inteleg soccer-ul, cu toate eforturile mele. De fapt am vrut sa va spun ca in seara asta e mare, meci mare. Joaca Mizzou cu Oklahoma. Mizzou e echipa preferata pt ca sora-mea a graduat la Mizzou University. Tineti pumnii. Azi suntem Mizzou Tigers.:)
Image
cardinal1
Avansat
Avansat

Postby cardinal1 » Wed Dec 05, 2007 6:55 am

Au fost tigrii aia mai mult catei. A mancat bataie si mama lor.
Image
cardinal1
Avansat
Avansat

Postby Sachil » Fri Dec 14, 2007 1:18 pm

sa marga-n ... spanac si cfr si steaua si jiji si nasu, si tot fotbalul mioritic.
aseara am avut parte de sport adevarat.

felicitari fetelor!
Sachil
Master
Master

Postby pitika » Fri Dec 14, 2007 1:24 pm

si mie mi-a stat inima la meciul asta... ultimele cinci minute am patrulat prin fata televizorului, ca nu mai aveam stare :lol:
Image
pitika
Master
Master

Postby WebWanderer » Fri Dec 14, 2007 2:47 pm

pitika wrote:si mie mi-a stat inima la meciul asta... ultimele cinci minute am patrulat prin fata televizorului, ca nu mai aveam stare :lol:
Io am sarit in sus la al doilea gol al Stelutei si m-am lasat cumva pe spate de era sa raman cu spatele intepenit ;). Merita pupate fetele alea, mai ales unele dintre ele :twisted:
"Perseverance does not equal worthiness. Next time you want to get my attention, wear something fun. Low-riding jeans are hot." - House
WebWanderer
Master
Master

Next

Return to Fotbal si alte sporturi