topic masculin temporar despre femei, bautura si fotbal

Aceasta sectiune este pentru un mic, dar insemnat, procent al userilor forumului. Fara chat, ca se sterge.

Credeti ca va cistiga FC Becali Cupa Campionilor?

Nu hăhăhă
0
No votes
NU!
1
8%
hăhăhăhăhă NUUUU!
3
25%
ce vorbesti? marsh fah zdreantzo NU hăhăhă
8
67%

Total votes : 12

Re: topic masculin temporar despre femei, bautura si fotbal

Postby WebWanderer » Mon Oct 12, 2009 3:24 pm

Coral wrote:UTA va promova iar in A si va da bataita la F.C. Timisoara :twisted:
Dream on. Iti spun asta ca aradean.
"Perseverance does not equal worthiness. Next time you want to get my attention, wear something fun. Low-riding jeans are hot." - House
WebWanderer
Master
Master

Postby dilaila » Mon Oct 12, 2009 8:33 pm

poli se cheama acum f.c. timisoara? de cind? de ce?
dilaila
Master
Master

Postby sasha_eu » Thu Nov 12, 2009 8:15 pm

gargarita wrote:
sasha_eu wrote:sa ne luam un topic privat sau sa discutam aici in mijlocul lor despre ei ? :lol:

Putem sa ne mutam pe topicul ala despre fotbal, ca si-asa s-a asternut praful acolo. :lol:

pfuai cat am cautat topicul asta, asa s-a pus praful pe el ca l-a ascuns de tot :mrgreen:
cred ca d-aia au si prins rotunjimi (vezi detalii Andi si fotosopatul pozelor de la forumarul asupra existentei caruia inca am dubii), ca stau la filme toata ziua :P:P:P
Image

I'm not a rebel, I'm just unstable
sasha_eu
zana padurilor

Postby gargarita » Thu Nov 12, 2009 9:11 pm

Hai sa suflam praful asta si sa punem de-o cafea. Ce mai faci, ce mai zici ? Maine ma duc la cumparaturi pentru ca am ramas in urma la sportul asta. :shifty: Si unde mai pui ca dupa ce am scos hainele de iarna, am aruncat 3 sacose mari cu haine pe care nu le mai purtam, asa ca am facut loc. :mrgreen: :text-blondmoment:
Image
gargarita
buburuza

Postby sasha_eu » Thu Nov 12, 2009 9:22 pm

ai aruncat ? du-le la un centru pt nevoiasi, poate ajuti pe cineva.
ua, ce ordonata esti; as vrea si eu sa vina cineva sa imi faca ordine in dulapul cu haine, sa schimbe hainele de vara cu alea de iarna. :mrgreen:
aaaa, auzi, daca mergi la cumparaturi, te uiti te rog si dupa niste tenisi mov ? :mrgreen: ceva de genul asta ca forma http://3.bp.blogspot.com/_uaMxipJVHDs/S ... 405417.jpg dar de culoare mov inchis. doar sa-mi zici unde ai vazut :mrgreen: multuuuu
eu ma gugalesc "tricouri pictate manual" sa vad peste ce dau. si in proportie de 97% vad chestii imprimate. poate nu inteleg eu corect, dar cand zici pictat, chiar zici luat pensula cu vopsea si pictat, nu ? nu facut tu designul, dus la imprimerie si imprimat cu chestie din aia cauciucoasa care se duce dupa 3 spalari....
Image

sasha_eu
zana padurilor

Postby noir » Fri Nov 13, 2009 12:02 am

poluati cit vreti stadionul, nu ne mai intereseaza fotbalul cita vreme avem filme! 8)
it took 9 years for scientists to crack the human genome just to tell me I share 60% of same DNA as a banana
noir
Master
Master

Postby gargarita » Fri Nov 13, 2009 12:23 am

Sunt niste muncitori aici care repara fatada blocului, asa ca pungile au disparut in 5 minute. Nu-s nici eu asa ordonata, doar ca am un sifonier minuscul. Iti recomand, te ajuta sa pastrezi ordinea. :lol:
Tricouri pictate manual sau imprimate - asa cum zici tu - am tot vazut pe net, dar nu mi s-au parut asa inspirate. :shifty: Tu nu mai faci ?
Mai, ma uit de tenisi. Cred ca am vazut unii mov inchis la Converse, da' anu' trecut. Daca vad, dau de stire. ;)
Eu caut cizme si ceva chestii mai office, da' nu prea office. Complicata treaba. :doh:
Seara buna, vecine. :mrgreen:
Image
gargarita
buburuza

Postby sasha_eu » Fri Nov 13, 2009 12:30 am

teeencs,
nu conversi :D
din aia ca in poza.

chestiile office, dar nu office adica un fel de casual smart sau un fel de office chic ? :mrgreen: :lol:

n-am mai facut tricouri de ceva vreme, o sa. ma uitam sa vad la altii ce si cum.
un dulap mic zici ? am nevoie de un intreg dressing.
asa m-a enervat un coleg acum cam o luna. imi povestea de noua lui casa si de ditamai sufrageria si ditamai dormitorul si ditamai bucataria si ditamai dressingul.
lasa restu', la naiba, ai dressing ? :lol:
Image

sasha_eu
zana padurilor

Postby gargarita » Fri Nov 13, 2009 12:55 am

sasha_eu wrote:chestiile office, dar nu office adica un fel de casual smart sau un fel de office chic ? :mrgreen: :lol:

Da! :lol:

Colegul meu are sifonierul lui cu 4 usi in care are toate alea aliniate si aranjate pe culori, dungi si patratele, maneca lunga, scurta, etc! :scared-shocked: Mai ramane sa le eticheteze!
Image
gargarita
buburuza

Postby gargarita » Fri Nov 13, 2009 7:43 pm

Me back si raportez: n-am vazut tenisi din aia.
Image
gargarita
buburuza

Postby Bunny the Lifeguard » Sun Jun 06, 2010 10:23 am

put it where you want it! :lol:
incepe fotbalu' la care ma uit eu din doi in doi ani :lol: acum ma uit si eu hasdeu :lol:
.

you will not ignore my signature! :lol:
Bunny the Lifeguard
Master
Master

Postby sasha_eu » Thu Jun 10, 2010 10:02 am

nice :)
Image

sasha_eu
zana padurilor

Postby Bonnie » Thu Jun 10, 2010 12:46 pm

:D :D
Bonnie
Alba ca Zapada
Alba ca Zapada

Postby Bonnie » Thu Jun 10, 2010 12:50 pm

:mrgreen:
Bonnie
Alba ca Zapada
Alba ca Zapada

Postby gargarita » Fri Jun 11, 2010 9:01 pm

O sa va capieze zgomotul asta de roi de albine pana la sfarsitul campionatului. :whistle:
Image
gargarita
buburuza

Postby sasha_eu » Sat Jun 12, 2010 9:07 pm

la mine la serviciu au facut o aplicatie pt gestionarea pariurilor :mrgreen: cu premii finale s.a.m.d. :lol:
Image

sasha_eu
zana padurilor

Postby el_che » Sat Jun 12, 2010 10:27 pm

Si dupa aia o vindeti ? :lol:

Pe cine ai pariat si cat ? :think:
el_che
Master
Master

Postby sasha_eu » Sat Jun 12, 2010 10:42 pm

pai sunt inregistrate toate meciurile.
treci scorul si cine crezi ca ar castiga. ca la loto prono sport :lol:
nu pariezi o suma, ci doar castigi puncte daca ai nimerit corect rezultatele.
nu mai stiu care-s premiile, dar ce mai conteaza, e fun :D :lol:
Image

sasha_eu
zana padurilor

Postby noir » Mon Jun 14, 2010 2:39 pm

trebuie sa-mi fac iar un cont de pariuri. Deocamdata studiez echipele. :lol:
Ca si tura trecuta, Ghana este favorita mea. \:d/

ma bucur c-au facut egal englezoii. Ma bucuram mai tare daca pierdeau, dar asta e. Mai e timp... si-asa n-au fete de (semi)finalisti. S-au gasit dastepti sa dea vina pe mingea aia.. jabulani, pentru gafa portarului. :lol: Sa zica mersi ca n-au avut mai mult ghinion, cum ar fi avut daca Benel era la ei. :mrgreen:
In alta ordine de idei, vuvuzelele alea ar trebui interzise. Sunt stresante :doh:
it took 9 years for scientists to crack the human genome just to tell me I share 60% of same DNA as a banana
noir
Master
Master

Postby sasha_eu » Mon Jun 14, 2010 10:01 pm

buey, de ce-a dat Italia gol ?! :x aveam pronostic 2-0, eram happy.... nuuuu, hai sa stricam :mrgreen:
Image

sasha_eu
zana padurilor

Postby noir » Mon Jun 14, 2010 11:54 pm

tura asta nu-l au pe Pippo - deci sanse 0. Imi pare rau pentru ei, dar asta e tristul adevar. Unde nu e Pippo - nu poti avea pretentii. :mrgreen:
Go go GHANA!

inca studiez dar dupa grupe imi finantez contul de pariuri. Poate iar scot 200 de coco cu 20 investiti ca tura trecuta :D
noir
Master
Master

Postby noir » Thu Jun 17, 2010 3:51 pm

Cita liniste. Unde-s vuvuzelele?

deci da! - http://www.totalprosports.com/2010/06/1 ... o-far-pic/

A fost in scurt timp identificata. 8) - http://www.totalprosports.com/2010/06/1 ... elme-pics/

Go go Uruguay! \:d/

http://thechive.com/2010/06/15/great-world-cup-sign/

Fara legatura cu poza, dar cica suporterii nord coreeni sunt de fapt chinezi. Haha!

Referitor la meciul cu Brazilia: in north korea, they won the game 6-0
Suspectez echipa Coreei de Nord ca este, ca si fanii, formata din outsideri. Parca unu semana cu Mutu. :think:
Ridem noi ridem... da` e nasoleanu. Cica "vedeta" echipei e unu ce joaca in Japonia si cind se intoarce acas` e un fel de rege. Are TV prin satelit si i se permite sa consume alcool. Un pet de Babanu`. Vin colegii la el acasa sa asculte hip-hop pe blat. WWWWWWWWWTTTTTTTFFFFFFFF????????

I-am dat un mail lu` Obama si i-am propus ca dupa ce-i invadeaza, sa le deschida 20 de Mc'Donalds pentru a-i tine ocupati 10 ani, impiedicand astfel eventualele miscari de protest. Am incheiat mailul cu: "p.s. now who deserves the Nobel Peace Prize, bitch?!"
noir
Master
Master

Postby noir » Thu Jun 17, 2010 8:29 pm

Cum se face ca in sondajul de pe Hotnews, Spania este favorita la Cupa Mondiala (22% voturi)? As fi zis ca au votat capsunarii dar Italia are doar 4% din voturi. Ar fi trebuit sa voteze mai multi romanasi din Italia/pentru Italia ca sa fie adevarat scenariul cu capsunarii.
Or avea campionat tare dar la mondiale sunt varza iar istoria are un obicei murdar de a se repeta! Daca trec de grupe, nu o sa treaca de sferturi :D

Eu zic ca tura asta iese Argentina. Sau Brazilia. 8)
noir
Master
Master

Postby Bunny the Lifeguard » Thu Jun 17, 2010 9:46 pm

Germania.

circula o poveste despre nu stiu ce fotbalist englez care zice ceva de genul asta (nu e citat 100%, e din aduceri aminte): "noi ne tot intalnim la fiecare 4 ani, alergam ca nebunii dupa minge o luna, ne luptam, ne agitam, iar la sfarsit nemtii pleaca oricum cu cupa acasa".
.

you will not ignore my signature! :lol:
Bunny the Lifeguard
Master
Master

Postby noir » Fri Jun 18, 2010 10:19 am

englezoii aia frustrati care dau vina pe minge dupa ce au facut egal cu americanii? :lol: Da, sigur. Pentru unii e rotunda, pentru altii e patrata. :lol:
... sa citez un american:
I refuse to believe that tiny little England is twice as good as us in ANYTHING. F*ck them and their crown-wearing fags in the castle.

E urmatoarea echipa pe shit list-ul meu, dupa Franta. N-au ce cauta dincolo de sferturi.
Ghana o sa ajunga mai departe decit Franta, Anglia si Spania. :idea:
Italia are 1% sanse. Ar fi avut 99% dar l-au lasat acasa pe Pippo. No Pippo = no cup, sorry. Pippo este centrul universului. Pippo ar trebui studiat la CERN. Pippo contrazice orice lege a fizicii. E dincolo de destin si realitate. Nici Chuck Norris nu ar putea apara o minge care sare umarul lui Pippo spre poarta, cand isi leaga sireturile. :lol:

Brazilia si Argentina sunt pe val. Si Germania. Astea 3 ar trebui sa mearga in semi... cu o surpriza: cum ar fi Ghana :mrgreen: Sau Olanda dar n-ar fi o surpriza.
Franta, Anglia, Spania.. out! Portugalia, si ea: out! Decit sa-l vad pe Christiano Ronaldo in (semi)finala, mai bine ma uit la Schimb de Mame ca e la aceeasi ora (sau nu? Nu conteaza).
noir
Master
Master

PreviousNext

Return to Fotbal si alte sporturi